menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie        

 

                                                                                         
    Fotografie     Školní akce

Školní akce
Sport
Filmy

Úspěchy atletů ZŠ Školní v Praze

Úspěšné vystoupení mají za sebou mladí atleti ZŠ Školní Kaplice, kteří startovali 24.1.2015 v barvách Sokola České Budějovice na halových přeborech Jihočeského kraje v Praze na Strahově.
     V kategorii starších žáků se stal trojnásobným vítězem kraje Filip Bárta (60m, 150m, skok daleký). Ze stejné věkové kategorie si Jaroslav Gall odváží z Prahy dvě stříbrné medaile za skok daleký a skok vysoký.
     Mladší žák Tomáš Kratochvíl získal tři zlaté medaile (60m, 150m, skok daleký). Vyhrál i běh na 60m překážek, kde však startoval mimo soutěž. Největším překvapením se však stal Matěj Beck, který vybojoval prvenství ve vrhu koulí.

Atletika v zimě 2014 / 2015

Atlet Jihočeského kraje roku 2014

     V pátek 23. ledna 2015 proběhlo v Českých Budějovicích slavnostní vyhlášení ankety Atlet Jihočeského kraje roku 2014. Mezi nominovanými atlety byl i žák ZŠ Školní Kaplice Tomáš Kratochvíl.
     Po vítězství v kategorii přípravka za rok 2013 se mu letos podařilo obhájit post nejlepšího atleta v Jihočeském kraji i v kategorii mladší žák. To, že je ocenění ve správných rukách, dokresluje fakt, že Tomáš v uplynulé sezóně neprohrál ani jeden individuální závod. Stal se tak sedminásobným přeborníkem našeho kraje a vítězem desetibojařského republikového finále OVOV.