menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie        

 

                                                                                         
    Fotografie     Školní akce

Školní akce
Sport
Filmy

Florbalisté ZŠ Školní ovládli obě okresní finále

18. listopadu 2013 se v Kaplici konalo okresní kolo ve florbalu chlapců kat. III (žáci narození 2000-2002). Turnaje se zúčastnilo 11 školních družstev celého okresu. Ze skupiny A postoupila do semifinále družstva ZŠ Školní a ZŠ Frymburk. Ze skupiny B postoupila ZŠ Fantova a Gymnázium Kaplice.

V kaplickém semifinále porazila ZŠ Školní jednoznačně Gymnázium Kaplice 10:0 a probojovala se do finále. Druhým finalistou se překvapivě stala ZŠ Frymburk, která ve druhém semifinále přehrála florbalisty ZŠ Fantova 3:2.

Finále se pak stalo jednoznačnou záležitostí florbalistů ZŠ Školní, kteří přehráli své vrstevníky z Frymburka 6:0. Je pozoruhodné, že vítězné družstvo ZŠ Školní nedostalo za celý turnaj žádný gól při skóre 31:0.

Soutěže chlapců kategorie IV (žáci narození 1998-2000) se zúčastnilo rekordních 15 škol. Z okrskových kol se do okresního kola, které se konalo se 10. prosince 2013 v Kaplici, se probojovalo 6 nejlepších družstev. Ta pak sehrála turnaj ,,každý s každým“. Vítězství si odnesli florbalisté ZŠ Školní (13 bodů, skóre 15:1), 2. místo obsadilo Gymnázium ČK, 3. skončila ZŠ Fantova.

Obě vítězná družstva ZŠ Školní budou reprezentovat náš okres v krajských kolech, která se konají v lednu ve Strakonicích a Sezimově Ústí.