menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie

Třídy     1.A

Halloween

Spát ve škole o halloweenské noci? Tak to by bylo něco! A taky bylo. Zvládli to skoro všichni prvňáčci. A co byl největší zážitek? Pro někoho stezka odvahy ke kostře, která střežila poklad v podobě stíracích tabulek. Další si užili sledování nočních skřítků, někdo pak výrobu strašidýlek nebo vzájemné propletení pavučinou. A to všechno v parádních strašidláckých kostýmech - noční módní přehlídka strašidel brala dech!

A halloweenskému reji nebyl konec ani druhý den. Čtvrťáci pro nás v tělocvičně připravili několik zajímavých stanovišť, jejichž názvy slibovaly opravdová dobrodružství: strašidlácká proměna, nasátí červených krvinek, zachraň oko, obludný fotbal a další. Velice jim děkujeme!

Děkujeme také všem rodičům, kteří dodali dobrůtky a laskominy!