menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie

Třídy     6.A

Konečně doma

Téměř celý prosinec jsme strávili na návštěvě v družinové učebně. A ptáte se proč? No, u nás v pavilonu probíhala výměna oken, a tak v zájmu zachování zdraví jsme byli nuceni vzít žákovský stolek a svou židli (někteří i s podsedákem) a jít na výměnný pobyt. Nebylo to vůbec špatné, vůně párku v rohlíku byla omamná a my neodolali. Naše atletická těla to dost poznamenalo. Pohyb žádný, neboť jsme nemuseli do schodů, ňamky poblíž, dokonce jsme nemohli ani lítat, protože jsme byli moc a moc vidět. Zato tam byl koberec a ten lákal k odpočinku. A poslední předprázdninový školní den jsme už byli ve svém. Pochopili jsme dokonale staré české přísloví: "Všude dobře, doma nejlépe." Sice letos bez stromečku a čaje, ale s plnými miskami voňavého vánočního cukroví (to abychom nezhubli z těch zdolávaných schodů) a spoustou dárečků od kamarádů. Po Vánocích už zůstáváme natrvalo ve své kmenové třídě a moc se na to těšíme. To bude rachot!!!