menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie

Žáci     Minibike klub

Chameleon
Cizí jazyky
Dopravní soutěž
Šachy
Minibike club
Předmětové olympiády

Minibike klub při ZŠ ve Školní ulici

Co jsme dělali v zimě?

Přehled sponzorů klubu             Pravidla klubu a seznam členů

Myšlenka spojit zdánlivě dvě nespojitelné věci, motorky a školu, zrála zhruba dva roky. A přišel říjen roku 2010 a idea dostala svůj život.

Co vše tomu předcházelo? Nejprve to bylo dlouhé přemýšlení, vymýšlení a promýšlení spojené s nadšením a chutí. Pak následovala příprava pozitivního zázemí v naší škole a konzultace s ředitelem školy. A nakonec nastal čas, ve kterém jsem začal shromažďovat tak nezbytnou finanční podporu. Peníze určené na provoz školy použít nelze, a tak nezbylo, než se obrátit na finanční podporu od sponzorů. A musím, a vlastně chci říct, že jsem se setkal s velkou vstřícností a se štědrou rukou. Všem, opravdu všem, kteří s naší školou do tohoto projektu šli, patří velký dík. Bez nich by náš minibikový klub nemohl vzniknout, a ani by nemohl být provozován.

Co vše máme k dispozici? Samozřejmě minibiky, tzn. šest tzv. "vzducháčů" a jednoho krasavce vodou chlazeného neboli "vodníka". Dále bylo nakoupeno nezbytné základní vybavení a poměrně slušná hromádka náhradních a i tuningových dílů. I nadále budeme spoléhat na štědrost našich sponzorů, protože provoz takovéhoto klubu se prostě bez peněz neobejde.

S pochopením se náš klub setkal i na Městském úřadu v Kaplici, který nám poskytl k užívání krásnou, nově oplocenou asfaltovou plochu a našim sponzorům umožnil využít plotů kolem sportovního areálů k umístění jejich reklam. Ještě jednou děkujeme!