menu         žáci         rodiče         o škole         dokumenty         třídy         prohlídka         fotografie

Žáci     Projekty

Školní parlament
Chameleon
Cizí jazyky
Dopravní soutěž
Šachy
Minibike club

Den Městské policie

Žáci 5. a 6. ročníku pozvala Městská policie dne 19. září 2014 na hřiště Spartaku na akci u příležitosti 20. let MP v Kaplici. Během bohatého dopoledne byly děti svědky ukázky zajištění člověka zásahovou jednotkou, vyprošťování zraněných osob z havarovaného auta, zásahu policie s použitím psů i odvozu zraněné osoby. Velmi zaujal i seskok výsadkářů do středu hřiště.

Společný projekt Policie ČR a Městské policie v Kaplici

Žáci 3. ročníku přijali v pátek 16. května 2014 pozvání na návštěvu objektu Obvodního oddělení Policie ČR v Kaplici. Děti se seznámily nejen s prací policie, ale i s prací záchranářů a hasičů.