23. červen 2024

Poslední spaní 9. A ve škole spojené s rozlučkovou večeří v pizzerii U Froňka

Ve čtvrtek 13.6. jsme se kolem čtvrté hodiny sešli ve škole. Nejdříve jsme strávili příjemné chvilky v pergole na školní zahradě. Někteří si zahráli venkovní stolní tenis, jiní badminton, ostatní se věnovali karetním hrám. Od 18 hod. jsme měli rezervovaná místa v pizzerii U Froňka, kde jsme slavnostně povečeřeli. Pak jsme se vrátili do školy. Zavzpomínali jsme tam na dětství a zahráli si v prostorách školy na „schovku“. Ve večerních hodinách jsme si promítali fotky z našich školních let a vzpomínali. Paní učitelku Kvasničkovou přišli navštívit tři žáci z její bývalé třídy, kteří už mají za sebou maturitu. Společně s nimi jsme si popovídali o zkušenostech ze střední školy. Pomalu jsme ulehli do spacáků, zhlédli thriller a těšili se na druhý den. Čekal nás pěší výlet do Výhně na návštěvu paní učitelky Korkobcové, která nás učila od 1. do 3. třídy. Poslední spaní ve škole jsme si opravdu užili.

Žáci 9. A