23. červen 2024

Přednáška o AČR

Dne 14.června 2024 nás ve škole navštívil podplukovník Ing. Bc. Jaroslav Pospíšil, Ph.D., který působí v Armádě České republiky (AČR) už 29 let. V AČR pracuje jako příslušník odboru vojenské dopravy u Agentury logistiky. Ukázal nám cestu, kterou musel ujít, aby se stal členem AČR a co je potřeba, pokud bychom se chtěli vydat stejnou cestou. Řekl nám, že se nemáme vzdávat a máme jít za svými sny. Povídal nám o misích, kterých se zúčastnil. Také jsme si dali malou rozcvičku a když jsme správně odpověděli na jeho otázku, mohli jsme si vybrat nějakou z odměn, které nám přinesl. Přednáška se nám velmi líbila a dozvěděli jsme se spoustu nových a zajmavých informací. Děkujeme za zpestření posledních školních dní.

Žáci 8.A ZŠ Školní Kaplice