Problémy se Školou Online

7. říjen 2024

Problémy se Školou Online

Vážení rodiče.

Škola Online eviduje zvýšený problém s přihlášením do aplikace prostřednictvím webových stránek. Konkrétně se jedná o problém s nefunkčním tlačítkem „Přihlásit“ v pravém horním rohu stránek. stránek.

Aby bylo možné tento problém vyřešit, je potřeba, aby uživatelé vymazali mezipaměť svých prohlížečů.

V případě, že na webu www.skolaonline.cz nemáte funkční tlačítko „Přihlásit“, postupujte podle následujících kroků:

Google Chrome:

Klikněte na symbol se třemi tečkami v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte „Nastavení“.

V levém menu vyberte „Ochrana zabezpečení a soukromí“.

V dialogovém okně zaškrtněte „Obrázky a soubory v mezipaměti“. Časový rozsah pro vymazání zvolte alespoň „posledních 7 dní“ a klikněte na „Vymazat data“.

Microsoft Edge:

V levém menu vyberte „Ochrana osobních údajů vyhledávání a služby“.

V části Odstranit údaje o procházení klikněte na „Zvolit položky k vymazání“.

V dialogovém okně zaškrtněte „Obrázky a soubory uložené v mezipaměti“. Časový rozsah pro vymazání zvolte alespoň „posledních 7 dní“.  Klikněte na „Vymazat data“.

Modzila Firefox:

Klikněte na symbol se třemi čárkami v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte „Nastavení“.

V levém menu vyberte „Soukromí a zabezpečení“.

V dialogovém okně zaškrtněte volbu „Mezipaměť webových stránek“ a klikněte na „Vymazat“.

Zkuste se znovu přihlásit kliknutím na tlačítko „Přihlásit“.

Škola Online se omlouvá za způsobené komplikace a velmi děkuje za trpělivost a pochopení.