23. červen 2024

Třídní výlet 8.A

13. června 2024 jsme měli naplánovaný třídní výlet s paní učitelkou Kostkovou a paní asistentkou Račákovou. Ještě ráno to vypadalo, že pořádně zmokneme, ale naštěstí se počasí umoudřilo, a dokonce nám cestou svítilo sluníčko. Vydali jsme se pěšky od školy na rozhlednu v Hradišti. Cesta prověřila naše fyzické síly, protože cestou na rozhlednu se jde skoro pořád do kopce.

I přes zastávku na hřišti v Blansku jsme cestu zvládli za necelé dvě hodiny. Odměnou za výšlap nám byl krásný výhled. Posilnili jsme se svačinou, chvíli odpočinuli a vydali jsme se na zpáteční cestu, se zastávkou v obchodě pro buřty, které jsme si na závěr opekli na školním dvoře. Výlet jsme si užili, a i když jsme cestou domů zmokli, stálo to za to.

8.A ZŠ Školní, Kaplice