Didakta

4. říjen 2024

Didakta

Vážení rodiče, milé děti,

naše škola zakoupila rozšíření licence společnosti Silcom Multimedia – programu DIDAKTA. Nyní mohou tento program, který znají ze školy, používat Žáci 1. a 2. stupně, dokonce i Rodiče, doma pomocí speciálního PINu.

Zpřístupněny jsou všechny programy pro 1 i 2. stupeň, jejichž licenci škola zakoupila.

Doba funkčnosti PINu je v pracovních dnech od 15.00 do 23:59 hod; ve dnech pracovního volna, o státních svátcích a o prázdninách není doba funkčnosti omezena(PIN se bude vždy k 1. 9. aktuálního školního roku aktualizovat).

Podporované operační systémy jsou Win 8, 10, 11, MacOS (11), Linux (vybrané distribuce).

Ke spuštění programů slouží DidaktaCZ Projektor který umožňuje pohodlný přístup k programům; z cloudu lze stáhnout pomocí tohoto odkazu:

Žáci ani Rodiče nejsou oprávněni poskytnout PIN, licenci nebo sublicence k užívání programů třetím osobám.

Poskytovatel Silcom Multimedia v rámci služeb spojených s touto smlouvou neposkytuje pro Žáky ani pro Rodiče jakoukoli živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti a ani v jiných formách komunikace.

Rodiče ani Žáci nic neplatí

Žákovský i Rodičovský PIN obrželi žáci i rodiče prostřednictvím Školy Online.

Přeji Vám příjemnou práci s těmito programy.

Pavel Petr, ředitel školy